W jaki sposób sfinansować założone cele?

Jak realizować własne przedsięwzięcia…zamierzenia….cele, by rozwinąć działalność i wprowadzić nowe innowacyjne rozwiązania?

Źródeł dofinansowania jest wiele, zarówno ze środków unijnych jak i funduszy krajowych. Gdzie dowiedzieć się o pomocy? Jak uzyskać środki? Jak napisać wniosek i projekt? Są to problemy, które przerastają niejednego przedsiębiorcę bądź jednostkę samorządu terytorialnego.

To są zadania, które dzięki naszej Firmie, uda się kompleksowo i profesjonalnie zrealizować. Świadczymy usługi z zakresu pozyskiwania środków i rozliczania projektów

Nasi konsultanci:

  • dokonają identyfikacji potrzeb Twojego przedsiębiorstwa,
  • określą w jakim stopniu projekt wpisuje się w wytyczne danego programu
  • pomogą osiągnąć wymierne korzyści ekonimiczne i finansowe.

Nasze mocne strony:

  • wykwalifikowana kadra ekspertów
  • wieloletnie doświaczenie
  • ugruntowana pozycja na rynku
 

fundusze

 

Nasi specjaliści rozliczyli dotąd, bądź są w trakcie rozliczania oraz nadzorowania projektów o łącznej wartości ok. 500 mln zł

 foto


 

Dotacje

Jak realizować własne przedsięwzięcia… zamierzenia…. cele, by rozwinąć działalność i wprowadzić nowe innowacyjne rozwiązania? Źródeł dofinansowania jest wiele, zarówno ze środków unijnych jak i funduszy krajowych.

Więcej...

Pożyczki - JEREMIE

Oferta pożyczkowa skierowana jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, prowadzących działalność gospodarczą na tereniewojewództwa łódzkiego. Pożyczki udzielane ze środków Funduszu Pożyczkowego z Inicjatywy Jeremie.

Więcej...

DOTACJE WFOŚiGW w Łodzi

WFOŚiGW w Łodzi jest organizatorem różnorodnych konkursów, których celem jest propagowanie postaw proekologicznych oraz wspieranie wszelkich przedsięwzięć mających na celu ochronę środowiska naturalnego.

Więcej...

Go to top